6/14 Léto v plném proudu

25.07.2014 07:27

Ahoj kamarádi,

od února jsem na web nic nepsal a protože Piši nějak nemá pro hromady starostí se stěhováním sebe a své drahé polovičky do našeho velitelského města, domluvil jsem se, že tento měsíc něco naPíši.

Jak si jistě většina všímáte, nemáme momentálně žádnou hru, která by nás brala jako tehdy BF3, proto se klan trousí na TS různě po skupinkách. Já hraju Diablo, Vladax zase letadla apod. Nemyslím, že je to špatně, ale ani úplně dobře, ale za to nemůže nikdo z nás. Za to můžou vývojáři - ano :) Každopádně, co chci vlastně říci: Hrajeme, kecáme, popíjíme a s většinou z Vás prožíváme osobní strasti i radosti již skoro tři roky. Je to hodně dlouhá doba. Není přece takový problém, když hraju Sims, nebo podobnou super gamesku, zajít na TS a prohodit pár slov ne? Klan RKHM žije díky Vám, díky komunikaci, díky srazům ale hlavně díky té komunikaci.

Pokud nebudeme chodit na TS, nebudeme hrát společně, je klan vlastně k ničemu. Jistě chápete, jak to myslím. Proto, kdo z Vás má RKHM rád a chce, aby zůstalo, zamyslete se a zajděte občas na ts. Ani nevíte, jak důležité to je ;-) Každopádně chápu, že je léto a všechny nás lákají zahrádky, voda a klimatizované nálevny, ale přesto budu pořád i já i Piši tvrdit, že tu jednu hodinku čas od času si najde přece každý - tedy pokud chce.

ČEST Oucher13