9/14 Listopadové šílenství

03.11.2014 18:12

Tak tu máme listopad. A co to znamená? To, že je venku brzy tma a my můžem bez výčitek žhavit naše pc mašiny! Je toho dost, tak z toho snad neudělám nudné čtení o ničem. Jdem na to.

Začnem naší nejhranější hrou, kterou se posledních pár měsíců stala survival hra DayZ. Ve zkratce bych to shrnul. Můžu říct, že jsme udělali zase pár kroků kupředu. Od běhání po Grishnovském letišti jsme se přesunuli více na jih do přímořských měst jako je Chernogorsk a Elektrozavodsk. Pomalu začínáme využívat menší skupinky, které dělíme na přepadové (operativní) a pozorovací (stacionární). Samozřejmě máme ještě hodně práce před sebou, ale pomalu se kolos jmeném RKHM dává do pohybu. Tím chci opět vyzvat veterány tohoto klanu, aby neváhali a přidali se! Bude zase sranda, napětí, sklamání, dobrý pocit když kámošovi zachráníš krk před dotěrným zombíkem, nebo zákeřným fullgearem.

Další novinkou je streamování a natáčení našeho přežívání.

Díky našemu zakladateli, který tuto myšlenku měl dlouho v hlavě a chtěl si vyzkoušet na vlastní kůži, co vše obnáší zobrazovat své (naše) počínání před živým publikem, jsme minimálně každý týden na vysílání Twitche. Bylo to zabrouzdání do neznámích vod, proto ze začátku byly názory rytířů různorodé. Bylo to tím, že nikdo úplně přesně nevěděl, co od toho má očekávat. Tady si mužete přečíst lehký nástřel toho, co tímto krokem zamýšlíme, a je dobré, aby se názory ujasnili. Abychom táhli za jeden provaz a tím lépe překonávali překážky.  Naše videa bychom chtěli zaměřit na ukázku přežívaní v DayZ, myšleno je ukazovat lidem různá udělátka, kombinace různých předmětů, které nám i ostatním dokáží pomoci při přežívání. Po společné domluvě by se na kalendář událostí stanovili dny, kdy by se točila krátká videa a pár rytířů by dělalo to, co by bylo potřeba. To by byla videa. A pak živá vysílání, která by byla zaměřena spíš na akční stránku hry. Tím se rozumí přestřelky, přesuny, pomoc parťákovi v nouzi. Myslím, že tyhle živé vztupy by byly hlavně na víkend. Bylo by tu určitě víc lidí a mohli bychom u toho i popít. Je to krok kupředu, kdy jen čas ukáže, jestli na to máme, nebo skončíme v propadlišti dějin a nikdo po nás ani nevzdechne. Tím chci i vyzvat členy, aby se zapojili aktivně do spolupráce. Co si budem povídat,  nemůže vše dělat jen jeden člověk. Inovace, nápady, změny. Nenechávejte si to pro sebe, jsme banda, která se už nějaký rok zná, a o všem se dá pohovořit.

Když jsem psal o bandě, chtělo by to sraz, pánové. Rok 2014 se blíží ke svému konci a my jsme si spolu ještě nevypili ani korbel pivka. Je to těžké skloubit všechny jednotlivce, vím, ale pokusme se. Já osobně bych to viděl na sraz u západních členů našeho klanu. A zase, řekněte svůj názor, aby se dalo dohromady co nejvíce lidí, pak to bude větší sranda.

Zase to vypadá na slohovku, proto se s vámi pomalu rozloučím. Ještě dodám, že všichni čekáme na nový patch 0.50, který by měl zanedlouho vyjít. Snad nás vývojáři nepřekvapí a nedají nám to až pod stromeček. Snad jsem to podstatné napsal. Čest a u dalšího článku zdar.