8/15 RKHM není pro každého

11.07.2015 17:41

Pěkné slunné pozdní odpoledne. Dohnalo mě to, co odkládám už druhý týden. Článek na měsíc červenec. A tak jsem zkoukl nový díl Re-play a nabitý novými informacemi v herním průmyslu se do článku pustím. Než ale přejdu na nějaké ty new games, řekneme si o pár věcech v klanu.

Nezačnu nějak zvlášt pozitivně. Po dlouhé debatě v klanu se s námi rozloučil dlouholetý člen Xvladax_cz, někdo si může říkat, jaká dlouhá debata, byl vyhozen na hodinu. Ale pak se rozjela dlouhá debata o tom, proč a jakým způsobem byl tento člen vyhozen. Důvod si myslím, že všichni známe, ale ve zkratce. Tento, teď už bývalý člen, přestal mít společného herního ducha našeho klanu. Každý člověk si pod tím může představit cokoliv. Já mám na mysli chuť přijít se pobavit a zahrát si s druhými v klanu. To je základní kámen tohoto klanu, a pokud se někdo chce stranit, jít proti proudu, může jít, nikdo nikoho držet nebude. Není to vyhrožování pro nikoho znás, je to spíš takové nepsané pravidlo, že se tu všichni chováme jako lidi. Proto tu nemáme ani žádná pravidla. Proč také, všichni jsme průměrně, někdo nadprůměrně inteligentní lidé, ktěří nechodí na TS, aby se uráželi a nadávali si. Bohužel, i v této komunitě se musí udělat hranice, mantinely. Ty nám vymezí, co ještě můžeme a co ne. Myslím, že dál nemá cenu se o tom bavit. Rozhodně chci říct, že se zde nevyhodí někdo, kdo tu chce být. A jedeme dál.

Máme už půl roku za sebou, a tak se začalo pomalu mluvit o letním srazu 2015. Co jsem byl zatím schopen zjistit je, že by se měl konat druhý, nebo třetí týden v srpnu. Místo by mělo být na severovýchodě Čech, ale ještě to bude upřesněno. Zvaní jsou všichni a pokud se nic nezměnilo, hlavní kordinátorka by měla být Dubyho žena, tak hodně štěstí, s tímhle klanem je to těžší, než se zdá! Ale těším se, až se zase po půl roce uvidíme.

Pomalu se přesouváme z reálného do virtuálního světa, kde toho není nikdy málo, proto se budu snažit se nerozepisovat o ničem moc dlouze, ale jen stručné informace. Začnu u našich nejhranějších her. DayZ vyšel další patch s pořadovým číslem 0.57.xxx. Díky němu se tato hra začla opět více hrát, a však bohužel stále nacházíme mnoho chyb ve hře, které nám stěžují hraní. Snad vyvojáři kopnou do vrtule a stanovené termíny stihnou, abychom si tuto hru mohli v klidu vychutnat. Každopádně se už začínají ukazovat další informace o dalším patchi, takže naděje na hratelou betu a pak plnou hru stále žije. Druhou naší Top hrou je War Thunder. I zde vyvojáři od Gaijinu vydali další patch s číslem 1.51. a i zde nové aktualizace přináší nové stroje, mapy, kamufláže. Zde podle mě vývojáři vědí co a jak, a tuto vynikající hru posouvají blíže a blíže ke svému cíli. U této hry se ještě na chvilku pozastavím. Mám v plánu v této hře zorganizovat víkendový turnaj o 5000 z. orlů. Podle informací všem pomalu tato prémiová měna dochází, tak proč si trošku nepomoci. Infromace o turnaji bych dodal hned, jak se dohodneme na termínu, nicméně byl by to jeden z nadcházejících víkendů. Každý by musel dát zápisné něco kolem 80 Kč a pak už jen sestřelit co nejvíce nepřátel. Svůj počin pak vyfotit a poslat mně na email. Ten, kdo bude mít nejvíce sestřelů, by vyhrál cenu 5000 z. orlů! Hrálo by se v režimu zjednodušených bitev. Šanci má každý, takže se jen domluvit na datu. Dále vyšla strategie Anno online, myslím že všichni ví o co jde, takže ten, kdo má rád strategie, rozhodně může vyzkoušet. Vyšel i nový a asi poslední Batman, ale prý optimalizace na pc je velice pochmurná. Stejně si myslím, že z našeho klanu nikdo neměl nějaký velký zájem tuto hru kupovat. Co je ale zajímavější informace, česká hra na rytíře začíná sklízet úspěchy a to ještě nepřišla ani s prvním hratelným aktem. Ukazují se videa a co jsme mohli zkouknout, vypadá velice zajímavě. Rok 2016 bude pro nás, herní nadšence velice úrodný.

Závěrem bych chtěl přivítat nového hráče ve zkušebce, Flooda, snad se ti u nás líbí! A i bych chtěl popřát našim dvěma novostarým hráčům hodně úspěchu v našem klanu. OndraX911 a POPAcz byli jmenováni do stavu rytířského, nechť vás provází herní a dobrá nálada! Ještě malinké info, Pavel-KnihovníkCZ prozradil svojí identitu a zaslal své foto, z těch dvou tvorů na fotce je to ten néně šupinatej. Proto apeluji i na další členy, nebojte se poslat své foto, zařadím ho jen do vašich profilů a dále posílejte své pc miláčky!

Dík za sledovanost. Čest