7/14 Podzim se blíží, hrači se plíží

31.08.2014 11:04

Pěkný i když deštivý den přeji. Předem se chci omluvit, že přes prázdniny nepřibyli žádné články. Nebylo o čem psát a ani se mi nechtělo o něčem psát. Takže skalní fanoušci trošku trpěli. Dnes se to však budu  snažit odčinit.

Cesta klanu je nevyzpitatelná a vede klikatými zatáčkami přes BF4, zpátky na BF3, War Thunder. Teď se zdá, že jde cestou survival hry DayZ. Určitě všichni ví, o čem tato hra je, a kdo ne, tomu to teď připomenu. Jako hráč se ocitáte na pustém ostrově, kde máte jen baterii a svítilnu. Než se rozkoukáte, začnete mít hlad, žízeň. To vás nutí začít si shánět potravu. Záhy zjistíte, že ten ostrov není tak opuštěný, a sem tam nacházíte chodce (zombíky). Takže máte další cíl, najít si zbraň. Do toho se vaší cestou můžou přimotat další přeživší, kteří vám buď nabídnou azil, nebo smrt. Tím se roztočí spirála dějů, kdy nebude vědět, jestli se ukrýt v baráku, či utíkat pryč.  Ano - utíkat. Toto sloveso budete ve hře používat často. Jelikož hra je (zatím) bez jakýchkoli přibližovadel. Není na mě, abych tu hru ať chválil, nebo hanil. Kdo chce, udělá si obrázek sám. Každopádně se tato hra uchytila na našich pc a začala se dost hrát. Uvidíme, jak nás bude bavit. Vypadá to, že dnešní článek se bude točit okolo DayZ, jelikož s touhle hrou k nám zavítali navý hráči - takže je tímto u nás vítám. Jen čas ukáže, jestli se u nás uchytí, nebo je vítr času odnese dál.

Sraz, toto každoroční téma se zatím řešilo jen okrajově. Byli tu nápady, že by se konal na severu čech, ale to bylo před dvěma měsici. Od té doby se to nehnulo z místa. Snad někdo přijdete s reálným nápadem, budeme se všichni těšit. Snad jsem na nic nezapomněl. Připomínky a návrhy na vylepšení webu si rád poslechnu na Ts. Dík za sledovanost. Čest