6/16 Light line

05.06.2016 20:30

Léto klepe na dveře, venku začíná být horko. Rytíři však u svých steal mašin neochvějně sedí dál a dál čelí hordám nevyspitatlných haterů, cheaterů, volhekářů, a přeci jen i dobrým nepřátelům, kteří chtějí dobít a pošlapat prapory našeho klanu! Snad jsem do vás všech pustil trošku husiny a jdem na to.

Klan

Má měsíční absence mi tento odstavec trošku zkomplikovala, nicméně jak můžu sledovat, na fb stránku i web se pomalu vrací život, což je dobrá zpráva. Hraní mnoha her ustupuje do pozadí a spíš se soustředíme na pár vyvolenejch. Na ts je vždy s kým pokecat, a jak by řekl Gandalf Bílý: "Největší tma je před úsvitem.". A mně se zdá, že v klanu svítá! Na prvním místě je asi R6, kde k nám přibyl další ostřílený veterán Duby. Síla a čest do dalších her! Spíš ale budeš potřebovat pevné nervy a klidnou ruku na myši. Myslím, že je vhodné seznámit zbytek klanu s dobrým umyslem rozšířit u této hry naše pozice. Vybralo pár měďáků a dárek už je u svého majitele. Třeba se do budoucna naše řady rozšíři ještě víc. Jsem pyšný i na zbytek rytířů, kteří, i když R6 nehrajou, zajdou pokecat, nebo jen pozdravit staré známé, a to je dobře. Jsme komunita a každý aktivní člen svým dílem přispívá do celku RKHM. Na tento měsíc byl i naplánovaný sraz, který se bohužel nebude konat. Jako příčinu bych viděl naplánované špatné datum. Hodně členů ten víkend mělo jiné plány, to ale neznamená, že tento rok sraz nebude. Měli bychom popřemýšlet a navrhnout náhradní termín, který bude pro většinu z nás ideální. Malinko i přepracujeme plány na sraz. Viděl bych to na posezení v hospůdce, max. laser game a nadále bych to směřoval na hlavní město. Všichni to máme do Prahy podobně daleko, proto vám všem dávám za úkol se zamyslet nad tím, kdy by se vám to hodilo. Návrhy pište do chatu na fb. Začíná léto, takže se naše aktivity jemně utlumí, ale žít budeme dál, to Vám slibuju! Doufám že si někdy zalítáme, nebo zatančíme pěkně bok po boku!

Hry

Už výše jsem mluvil o R6, tedy o Rainbow Six- Siege. O této hře jsem napsal dost, možná kdybych to shrnul, udělal bych z toho i recenzi :-), od toho tu ale nejsem. Snem v této hře je se dostat na nějaký turnájek, kde bychom mohli poměřit síly z jinými klany, vidět jak na tom jsme. A když Mácha dá, možná si v brzké době zahrajem i proti sobě v minibitvách. Uvidíme, zda dáme něco dohromady. V květnu přidali kluci od Ubisoftu další rozšíření a zase to v nás vyvolalo zajímavé emoce. Někdo přijde elitním Navy SEAL na chuť, někdo se s hořkostí učí střílet na jiná místa než na hlavu. Přibyla i nová mapa, takže se člověk aspoň má zase co učit, ať je to jak chce, DLC jsou zdarma a to se v dnešní době nevidí často. Za to já dávám palec nahoru. WT jak ve vzduchu tak na souši nám ukazuje, že ruská propaganda se dneska dá šířit i v pc hrách. Nicméně i tam přidávaj další stroje a další mapy, vylepšují grafiku a snad potají pracují na námořních jednotkách. Tuhle hru bych nezavrhoval, ale spíš už jen jako přijemné odreagovaní u WW2. Co by ještě stálo za zmínku je určitě nové Total War od vydavatelstí SEGA. Odklod od reálných bojišt světových měřítek se podle článků na internetu vydařil a svět Warhammer je příjemná změna. Třeba skončí tato hra u někoho z nás. Vychází toho mnoho, rok 2017 je zase přehršen hrami. Mě i mé kolegy zaujalo video nověho Battlefield1, který nás údajně zanese do let 1914-1918, a vypadá to monstrozně, navíc když se společnosti zabívající se grafickými kartami vytasily s novými přírůstky, které mají nové architektury. Prostě více muziky za pdodobné penize! Takhle bych o hrách mohl psát balady a knížky, na to ale není čas. Loučím se pro dnešek s vámi a brzy... vždyt to znáte.

Čest