4/16 Král je mrtev, ať žije král

19.03.2016 08:31

DALEKÁŤ CESTA MÁ, MARNÉ VOLÁNÍ,

DALEKÁŤ CESTA MÁ, MARNÉ VOLÁNÍ, Takto nazval náš zakladatel, nikdo menší, než K.H. Mácha jednu ze svých knih a takto bych rád uvedl i dnešní článek, který bude spíše v tom duchu poetickém a proto děkuji přátelé a loučím se já, Oucher s tímto klanem................. ne, nebojte.

Ještě bych Vás rád bych Vás seznámil s novinkami za měsíc březen a poreferoval o dění v klanu. Mezi naše řady zavál svěží vítr - konkrétně až ze slovenských luhů a háju. Není to nikdo menší, než Marči a Solid. Tito dva smíškové s námi hrají již pár dní The Division, tak ať se Vám u nás (zatím na TS) líbí kluci. Tak nějak se mi podařilo odhadnout situaci a opravdu, Division nás opět stmeluje a je to jen dobře. Já, Tommy a Marči, jako opatrný slepec bádající kolem kostelní zdi, ztrativší svoji hůlku, zkoušíme oprášit 7 Days to die. Zprvu jsem se bál, že by to mohlo být 7 hours to unninstall, ale po pár hodinách se vyloupl pěkný domek a vesele se bráníme útokům nemrtvých zombáků, chodců, much a hlavně psů. Ve středu konce měsíce vyšel update na další Ubisoft počin - Siege - hrajeme, zkoušíme, ale velmi, velmi opatrně :) Níže vidíte onen dům v 7 Days.

Zpátky k činnostem. TS máme teď tedy zdarma - zůstaly u mě klanové peníze. Díky.

No a co dále s námi? Nemám už vůbec toliko času na hraní, psaní a různé nerdí aktivity. Nuže klan jsem chtěl přenechat, opustit, ale zase je mi líto, to prostě zahodit. Proto onoho vlahého večera se sklenkou whiskey v ruce přišel kamarád Davestroyer (a čestný člen) a vyřkl ono magické "deleguj to". Proto tedy ano. O klan se teď primárně starám dále, ale cokoliv budete potřebovat vědět, řeší Tommyta po dohodě s Pavlíkem. Tommy pro svoji častou účast a Pavel pro svůj zdravý úsudek. Jako přísedící moudrá hlava jim rád poradí Popa, který se nechtěl zhostit role odpovědnější, ale toto hravě zvládne. Nikdo se z klanu nikdy nevyloučí, bez dohody všech. Pokud by někdo měl zájem o články a FB, napište.

Nu a to je vše. Rozloučím se opět poezií a to tou nejkrásnější:

Hluboký vzdech jí ňadra zdvíhá,
bolestný srdcem bije cit,
a u tajemné vod stonání
mísí se dívky pláč a lkání.
V slzích se zhlíží hvězdný svit,
jenž po lících co jiskry plynou.
Vřelé ty jiskry tváře chladné
co padající hvězdy hynou;
kam zapadnou, tam květ uvadne.

Oucher