3/16 Ordinace v růžové zahradě

29.02.2016 07:30

Všem přeji krásný den,

marně jsem pátral, kdy vlastně jsem naposledy psal článek a pak jsem si řekl, že je to vlastně jedno, protože napsat jej musím. Sám se nenapíše a náš hlavní redaktor a pisatel pan Píšťala, se rozhodl články dále nepsat. Nu, co se dá tedy dělat. Utřeme si slzy a skelným pohledem se pojďme podívat na to zásadní.

Hry a zase hry. Hraje se toho docela dost a náš multiherní klan dokazuje, že když se chce, prostě to jde. Mezi hrající se hry nyní zařazujeme i zajímavý počin s názvem Euro Truck Simulator 2. Pokud chcete brázdit virtuální silnice a u toho ještě pokecat, je to ideální volba. Pozor ovšem na online mod, kde se spousta tzv. "hráčů" baví tím, že do Vás jen bezcílně bourají (což může u labilnějších jedinců vyvolat záchvat paniky, deprese, sprchu nadávek, bouchání do stolů a následné tvrdé restarty PC). Toto ale nikdo nechce že? Proto chodíme na server Evropa 1, kde panuje přátelská atmosféra - alespoň ve většině případů. Jeden z našich matadorů - Ondra, dokonce vyrobil doma naprosto skvělou věc k tomuto tématu. Zatím nemůžu prozradit, ale až mi dá zelenou, dozvíte se to. Máte se inu na co těšit.

The Division - buď se na ni těšíte, jako malej kluk, který jede poprvé střílet do lesa s dědou koroptve, nebo se prostě netěšíte a hru hrát nechcete a budete pochybovat už před jejím vydáním. Není divu. The Siege od stejného studia budí rozporuplné reakce. V našich řadách je spousta předobjednávek této herní bomby a vedou se vášnivé debaty, jak vlastně bude onen systém gearů a prostředí vlastně fungovat. Osobně se na tuto hru těším také a jsem velice zvědav, jak pošlape. Ubi totiž dle mého názoru vykročilo správným směrem a pokud projekt dotáhnou do slibovaného konce, nemůže to být střelba mimo terč.

Tahám druhý kapesník a otevírám ručně malovanou kroniku našeho klanu, abych zavzpomínal. Včera 29.2.2016 jsou tomu dva roky, co nás bohužel opustil kamarád Michal (Puňák). Vzpomínáme na tebe a říkáme si, jestli třeba nás někdy sleduješ - pevně doufám, že ano. 

Jak jsem psal už na začátku, klan prozatím opustil /nebo snad ne? Spíše si dává asi pauzu - náš redaktor a pisatel Pisi17, který se pro své napůl veřejné důvody takto rozhodl. Více se ostatně může každý dočíst v únorovém článku. Druhým uniknuvším je Duby, který, opět pro své důvody opustil konverzaci na FB s tím, že nemá co hrát. Inu, ok. Každého věc. I tak děkujeme, že jsi napsal a třeba to bude právě Division, která ti vdechne to pravé herní nadšení a najdeš cestu zpět mezi nás.

Jako poslední odstavec musím zmínit ještě změnu ohledně TS. Náš poskytovatel se potýkal s problémy (lagy,pády). Proto nám Popa zařídil TS nové. Přijetí proběhlo ze strany Epiczone velmi vřele a nad sklenkou kávy vzniklo nové, krásné TS. Adresu najde každý zde na webu, v pravé části. Co se týká klanových peněz, jsou teď vlastně navíc. Zkuste popřemýšlet, co s nimi. A teď tedy zvolávám ono epické "Ať se ti daří TS!". 

Klane klane, ty mi dáváš...S úsměvem na rtech se s Vámi loučím a věřím, že se zde zase za měsíc sejdeme. The Division už bude venku a TS bude praskat ve švech..nebo ne? 

Oucher