3/15 Stop amaterismu

11.03.2015 09:09

Pěkný březen přeji všem. Opět píši trošku déle, než je obvyklé. Ale píšu a to je hlavní. Pár novinek za ušlý měsíc je, takže se na ně podíváme.

Naše dvě ankety pomalu končí. První nám měla pomoci při rozhodování nákupu hry Arma 3, kdo si jí koupí a kdo ne. Tento víkend si tuto hru koupili čtyři hráči a dva jí už vlastní. Šest hráčů tedy už má tento armádní simulátor, to je půlka klanu. Je to dost a další hráči u tom uvažují, což je pro klan dobré. Já jsem ale trošku skeptik, ne že by to byla špatná hra, spíš, aby klan dokázal využít potenciál této hry, aby se někdo ujal té mravenčí práce a vytvořil příběhy, úkoly, které by zbytek hráčů plnili s chutí a vervou. Zní to jako parádní věc, zvlášť když jsem viděl, že to může jinde fungovat. Bohužel jsem tady dlouho a vím, že tu chybí jistá pravidla, která by tvoříla pevné základy pro tento styl hraní. Doufám, že se mýlím a hra nás bude bavit déle, než tituly předešlé.  Jelikož nemůžem zaručit, že nebyl zásah z venčí, nemůžem tyto anktery brát úpně vážně. Je to škoda, jelikož jsme mohli mít ulehčenou práci při různém rozhodování. Druhá anketa se zabývala tím, za jakou velmoc byychom měli hrát tanky ve War Thander, opět stejný případ. Mohli nám nějací vtipálci naklikat ruskou stranu, a proto to nemůžeme brát jako směrodatné rozhodnutí. Každopádně dneska od 19:00 h. nám začíná hystoricky první zápas proti jinému klanu. Uvidíme, jak nám to půjde a zda si z toho něco odneseme a neskončíme zase u keců. První poznatek už máme, pokud budeme chtít hrát více zápasů, musíme všechny národy dostat na stejnou úroveň. V opačném směru budeme muset naverbovat tankysty, nebo toto snažení opět pustit k ledu. 

Tento článek už po druhé přepisuji, chtěl jsem být vtipnější a zábavnější. Aby si naši čtenáři trošku zasmáli, bohužel se mi to dneska asi nepodaří. Mrzí mě to, ale nejde psát jen o veselých věcech. Našemu klanu chybí, jak jsem už naznačoval, pravidla. Nemůžeme fungovat, pokud aspoń nějaká nebudeme dodržovat. Někteří si sem vodí cizí lidi, twitch tu jede v jednom kole, místnosti k tomu určené zejí prázdnotou a lidi, místo aby si sem chodili odpočinout a pobavit se u skleny vína,  radši nechodí a jen koukají na web, kdo zrovna přišel, nebo odešel. To je špatně! Měli bychom na tom zapracovat, pokud to neuděláme, muže se stát že lidi začnou odcházet, nebo se budou vyhazovat. To samozřejmě nikdo nechce, a proto bychom měli udělat nějaká pravidla. Každý by se měl trošku zamyslet a malinko přispět.

The Long Dark, říká vám to něco? Ne? Tak se podívejte na Oucher13, na youtube. Náš lídr začal točit krátká videa o této zajímavé hře, víc nebudu prozrazovat, podívejte se sami a podpořte kamaráda.

Chci všem poděkovat, na náš web se podívalo, i s naším klanem samozřejmě, už 10 000 lidí, a to za dva roky.  Na to, že nejsme tolik známí, je to pěkné číslo. Dneska je to spíš jeden z těch kratších článků, takže se svým věrným čtenářům omlouvám. Třeba to příště bude lepší.
 Čest