2/15 Nabitý leden

02.02.2015 18:00

Únor je tu, článek se hlásí o slovo a věřím, i naši věrní čtenáři pokukujou na stránky, zda tu není něco nového. Dočkali jste se. Díky posledním událostem mám dost materiálu pro psaní a můžu se o ně s vámi podělit. Vezmeme to pěkně po pořádku.

Na začátku ledna se po klanu rozneslo, že náš komunikační server dosáhl svého limitu a je třeba prodloužit jeho trvání, proto se začaly vybírat chechtáky. Po zdlouhavém sčítání aktivních hráčů, zanášení do nespočitatelných rovnicích o "X" neznámých, kam zasahovaly lineární a nelineální rovnice, se náš učetní dobral k výsledku, aby záhy po zaplacení zjistil, že mu chybí 200 Kč! Ano, i promovaný účetní udělal chybu a bál se, že to zaplatí ze svého. Naštěstí máme aktivní a štědré členy, takže se částka nakonec vybrala na chlup přesně! V kase nám zbylo 20 Kč. Jsem rád, že nikdo neměl problém se zaplacením. Už jen dva hříšnici a placení Ts můžu uzavřít. Možná vás zajímá, kdo ti dva jsou. Budu kolegiální a jména tu nenapíšu. Jen kdyby někdo chtěl, můžete se podívat do našich análů v sekci platby a tam je vyšmátrat. Chci poděkovat za spolupráci tak náročného úkolu, jako je Team Speak. 

Když už byla komunikace vyřešená, dostalo se na závažnější problém - sraz. Tato bohulibá činnost je vždy na dlouhé debatování. Náš rekord je jedenáct měsíců, kdy jsme jednali o tom kde, kdy a jak. Nakonec jsme se dohodli a sraz se konal. Navštívili jsme opět město piva, okusili nové zážitky, zkusili pohostinnost stávajícího hotelu a odvezli si nové zážitky. Sraz ve stejném městě, jako teď už předposlední sraz, se konal v Plzni. Bohužel ho předcházely vážné debaty a silné vyměňování názorů, opět se dostalo na sliby, které nebyly splněny. Ale co by to byl za klan, který by své problémy neuměl vyřešit. Vše se ujasnilo a sraz se konal. Co jsme všechno zažili tu nebudu vypisovat, jen se zmíním o zajímavých hambáčích, luxusní laser game, kde se strhla zajímavá bitva o první příčku a večer byl ve znamení sportu a popijení s kamarády. Sraz se vším všudy! Doufám, že na dalším srazu bude účast opět hojná, jelikož vím, že program umí RKHM udělat legen.....dární. Vím že fotky již vyšly na našem fb, ale i tak se i na našem webu můžete podívat v sekci fotky na Zimní sraz 2015.

Teď k nějakým iterním záležitostem. Občas se ukáže nějaký nový člověk nebo kámoš jednoho z hráčů. Za dob Warlordu bylo zvykem mít nějaká pravidla na přijmání hráčů. Nebylo by od věci pár pravidel opět zavést, abychom věděli, koho tu chceme a koho ne, přeci jen nám jeden Cheater stačí... Ne vážně, není nám už šestnáct a chceme spíše hrát v klidu, i když občas to tak nevypadá. Jak znám náš klan a naší, vaší aktivitu. Pravidla dáme dohromady s lídrem a vyvěsíme na web. Dál bych vás chtěl seznámit s další novinkou. To jsou práva na Ts. Občas se stává, že někdo někoho vyhazuje, přendavá z místnosti a ne vždy je ten poškozený na takovou srandu nalazen. Opět po konzultaci s lídrem, potažmo i  se členy bych práva dal jen lídrovi a správci Ts. Myslím si, že se umíme zabavit a udělat srandu i jinak, než někoho vyhodit z místnosti. Ano, někdo může mít námitku, že na ts poslal peníze, ale poslal je, abychom mohli spolu komunikovat a ne, aby dělal nějaké jiné nezbednosti. Pokud někdo bude chtít spravovat Ts, bude mít dobré nápady, které zrealizuje, není problém mu práva dát. Vím, tohle už není tak zábavné čtení, ale nepíšu tu jen o zábavě. Jsme parta lidí, kteří spolu tráví dost času, občas máme potyčky a musíme je následně řešit. Daří se nám to, protože máme chuť tenhle klan stále držet pohromadě. A to je dobře, přátelé. Nevím, zda psát dál, jelikož některé věci se srovnají samy, některé bohužel ne. A teď právě přemýšlím jestli jsou další řádky třeba. Uvidím. Trošku mám pocit, že se dělají skupinky, a ty pak spolu hrají a baví se spolu víc nebo ostatní nějakým způsobem osočují. Není to dobře, podle mě bychom se měli všichni sejít a trošku si to vyříkat. V klidu, s mírou a s rozvahou, prostě trošku vyvětrat. Opět to proberu s nejvyšším, a když bude po vůli, hodíme datum konání schůze. Mužeme tomu říkat "mírové větrání". Měl by tam přijít opravdu každý, aby to přímo slyšel, aby se pak neptal a něco se nepřekrucovalo.
Čest!