2/14 Těžké dny

05.03.2014 22:22

Tento příspěvek se mi píše velice těžko a upřímně, psal jsem ho nejdéle ze všech. Ne proto, že bych neměl o čem psát, ale proto, že dát dohromady myšlenky a slova, která by dávala smysl je obtížné. Všichni už víme o té smutné události, která se přihodila našemu kamarádovi, spoluhráči Punimu. Většina z nás tohoto mladého muže znala 3 roky. Všechno to začalo u klanu Warlord. Když jsme se přejmenovali na Rytíře Karla Hynka Máchy, neváhal a šel do toho s námi. Vždy držel při klanu, neměl problém s jakýmkoliv zápasem, s jakoukoliv výzvou proti našemu klanu. Rád poradil, řekl svůj názor, byl s námi v kontaktu každý den. Takhle jsme Punak33 poznali. A jsem rád, že pár z nás mělo šanci se s ním setkat i osobně, popít, pokecat. Snad je teď na lepším místě. Myslím, že teď píši za všechny: Bylo nám ctí, Puni!

Po komunikaci na Ts, jsme se dohodli, že uctíme památku minutou ticha. Den i čas se upřesní, proto prosím sledujte web. Byl i nápad přejmenovat náš klan - bylo by dobré to prodiskutovat na Ts. 

Upřímně se mi další věci psát nechtějí, ale tyto články jsou tu od toho, aby členy informovali o aktualitách. Jedna z nich je, že máme nový server. Možná všichni nevíte, že ho máme na měsíc jako zkušební a že ho celý platil náš velitel Oucher13. Nene, není to sponzorský dar. Dneska jsme se dohodli, že pokud se server bude dostatečně využívat, navýšíme ho na půl roku, na rok. A první  zkušební měsíc se započítá do zbytku platby (zkušební mesíc stál 415 Kč a ten se rozpočítá mezi hráče). Co napsat na závěr? Náš web za chvíli bude mít 3000 návštěv. Jsem rád, že chodíte a snad si i někdy nějaký příspěvek přečtete, za to děkuji.

Pozn.: Právě jsem se díval na platby ohledně Ts, které stálo 660 Kč, vybralo se 750 Kč. Z toho plyne, že 90 Kč máme do kasy.

Buďte na sebe opatrní. Za měsíc ahoj.