12/13 Sraz Plzeň, server

25.11.2013 17:25

Ahoj Lidi, tak je tu opět další příspěvek do našeho oblíbeného a stále aktuálního webu. Dneska se bude týkat, jak můžete číst v nadpise, našeho zimního srazu, serveru na bf4. Vím, vypadá to stejně jako minulý příspěvek, ale není tomu úplně tak. Všichni aktivní členové si už novou FPS střílečku osahali, a aby jsme jí měli pořádně kde hrát, potřebujeme server. Této ulohy se zhostil ten nejpovolanější. Podle údajů, s kterými jsem byl seznámen, se plánuje koupení serveru na 3 měsíce, pro 16 hráčů z Německa. Vychází to na 1500,-. Je jasné, že čím víc lidí se zapojí do placení, tím to bude levnější. Proto žádám hráče, kteří do toho půjdou, ať na battlelogu na můj profil dají "Hurá" do příspěvku "RKHM SERVER". Díky tomu se pak vypočítá konečná částka, s kterou budeme všichni seznámeni. Nějak jsem se rozepsal, snad to ještě všichni čtete.

Další odstavec je o srazu v Plzni. Koná se 6.12.2013 v Plzni, začátek byl stanoven na 17:00 v Hospůdce Wallis (místo setkání se může v průběhu dnů změnit, ale sejdeme se u místa přespání, zatím bylo naplánované v Restauraci/Penzionu Wallis). A plán pak bude následovný: 1. cenová skupina se odebere na místní zastřešený areál, kde se utká v klání jízdy v motokáře. Vítěz bude odměněn věcnou cenou, kterou si bude moci ponechat. Po troše zábavy se 1. cenová skupina vrátí do restaurace Wallis, tam na nás jistě už bude čekat další člen RKHM. Díky tomu  naše sestava bude kompletní a začneme popíjet, papat, klábosit, rozebírat, bavit se. To byl stručný popis plánu na páteční podvečer a večer. Je tu ale ještě pár organizačních problémů, které se musí vyřešit. Stále nevíme, kolik nás bude, proto opět, kdo už ví že pojede, ať na battelogu dá "Hurá" na příspěvěk "Sraz Plzeň 2013". A druhá věc - ubytování. Právě jsem se dozvěděl, že Penzion Wallis je plný, a tudíž musíme sehnat ubytování. Proto sledujte náš web, tuto věc se budeme snažit vyřešit a hráče informovat.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kdo na naše stránky nechodí jen proto, aby zjistili, kdo je na TS, ale že čtou i příspěvky a občas se podívají na další záložky, jako jsou fotky či noví členové. Už tato sledovanost přesáhla 2000 návštěvníků, což považuji za úspěch. A úplně na konec chci opět apelovat na hříšníky, kteří stále NEDODALI foto svých ultra strojů a mašin, na kterých hrajou své oblíbené hry. Nebojte a pošlete je, jelikož mě to nebaví, vás stále prosit! Jednou jsme klan, tak se aspoň trošku podle toho chovejte. Děkuji za pozornost. Čest