1/15 Sváteční pohoda končí

04.01.2015 20:15

Tak tu máme leden 2015. První neděle v tomto roce a je čas i na první článek.

Všichni se po svátkách pomalu vrací do pracovního nasazení, rychlesi si zvykají na brzké vztávání a žádné ponocování. Už pominuly tři dny sezení v kuse u pc do šesti do rána a litry vypitého vína. Prostě pěkný nový rok, Rytíři! Úvod máme za sebou, takže je čas skočit rovnýma nohama do novinek.

Ve hře Dayz začínáme zkoušet hrát trošku více ogranizovaně a synchornizovaně. Aktivní krytí všech členů (nechci tu vypisovat detaily, jelikož nechci prozrazovat strategii). Každopádně by chtělo vypsat nějaké desatero, kterým by se hráč řídil, aby minimalizoval smrt svojí, nebo svého spolubojovníka. A samozřejmě dodržování těchto pravidel. Více buď v dalším článku, nebo na našem fóru.

Dále chci zmínit, že tento klan je aktivní už dva a půl roku, což je uctyhodný výkon. Všichni se scházíme na našem klanovém Team speaku, který 19. února končí, proto by bylo dobré domluvit se na prodloužení komunikačního serveru. Čáska na rok je 666 kč. Bylo by dobré, aby všichni aktivní hráči nějakou částkou přispěli.

U placení ještě chvilku zůstaneme. Nechci prozrazovat detaily připravovaného projektu, kterým by se klan RKHM chtěl zapsat do povědomí většího počtu hráčské komunity hy DayZ. Bylo by dobré aby se klan sešel a vyslechl si svého lídra. Určitě tento plán nemám chuť vysvětlovat každému členovi zvlášť. Pomalu se tento plán plní díky jeho kanálu na YOUTUBE, a i díky FB se dostáváme jako klan do hledáčku více hráčů. Pomohlo tomu i streamování našich akcí a dobrá spolupráce v této věci s dalšími rytíři. Nebude to lehký úkol, proto by bylo dobré, aby všichni naši hráči přišpěli aktivně do toho pomalu se roztáčejícímu se kola. Začínám detoxikační kůru po náročných svátcích, takže tento článek i když je to úvod do roku 2015, zkrátím. Sledujte nás na našich aktivních kanálech a určitě se dozvíte víc. Užite si pracovní zítřek a brzy nashledanou.