1/14 Nový rok,Nový směr

01.02.2014 01:57

Pěkné ráno, pěkný večer. Jak jste si všimli, píši naši rubriku až na konci ledna. To proto, že tato rubrika bude RKHM měsíčník. Ano, zde se budu snažit shrnout měsíční činy našeho klanu.

Takže pěkný nový rok, rytíři! Kde začít? Je toho poměrně dost, tak  snad u mého čtení neusnete a zůstanete věrní. Připomínky si (NE)rád vyslechnu na Ts. Určitě chci mezi námi přivítat nové dva členy a to: Martseliho a Mildhouse. Kluci vítejte! Už tu nějakou dobu jsou, takže klan už znají. Hned navážu na Martseliho, který se nějakou dobu zajímá a i spravuje svůj server (momentálně je asi offline - není to zrovna levná záležitost pro jednoho člověka, držet ho při životě), a proto jsem vám chtěl do podvědomí dát, ať se na Ts domluvíme, jestli chceme server na BF4, či ne. Co jsem se já měl možnost bavit s Marselim, nemá problém ho s naší pomocí rozjet, ale trochu toho kapitálu to chce. Takže bych to viděl jako 1. bod na Ts! A když jsme u placení, naše Ts nám pomalu končí, a to přesně za 21 dní. Proto by bylo dobré se dohodnout, co a jak, jelikož, jak určitě víte, když se pořídí server, je k tomu někde Ts zdarma, proto by to chtělo vyřešit. Dost o financích, ted trošku o hrách. Podstatné většině klanu BF4 nezalezla pod kůži, a proto to není takový rozjezd jako u předchozího dílu. Věřím, že je to jen prvotní zaváhání DICE a že chyby, které nám vadí, postupně vyřeší a náš klan opět zavítá na zápasy a ESL! Z této nechutě k novému dílu hledáme uspokojení naší hráčské touhy jinde, máme War Thunder, ARMA II,  DIRT 3. Pomalu se nám společné on-line hry rozrůstají (kluci našli i dobré stránky, kde se dají starší hry pořídit za dobrou cenu a ještě pomáháme na dobrou věc) a já doufám, že se všichni opět sejdeme na BF, kde si dobře zastřílíme a do brzkých ranních hodinách budeme popíjet a klábosit!

Hned na začátku jsem vítal nové členy. Ale všichni víme že tu máme i Ty, kteří se u nás už dlouho neukázali, apeluji tedy na strejdu Klofiho, Bohyho, Davestroyera, Deathlocka nebo Maziho. Ukažte se, přijďte si zahrát a pokecat. Rádi uslyšíme i Jakoubka a Darksufana, jelikož pivííí se tu občas trošku pije. Ještě bych chtěl podotknout, že na webu budeme mít novou rubriku "New", tady najdete aktuální informace. Snad to není moc dlouhé a všichni jste to dočetli do konce. Tento měsíc se loužím a "čest" za měsíc.