5/16 Máj

01.05.2016 10:40

Tak tu máme další měsíc a další článek je na spadnutí. Tento měsíc je ale malinko jiný než ostatní. Květen proslavil spisovatel ve své básni "Máj" K.H. Mácha, a tudiž je pro nás výjimečný.

A výjimečný pro nás tento měsíc určitě je, událo se toho opět mnoho a mně nezbývá, než to pro vás všechny napsat na elektronický papír našich webových stránek. 

Dění v klanu

Přiřadil bych to k vychřici, která se prohnala klanem a mnohé lodě rozehnala na širé moře. Poté, co se klanové vody zklidnily, začal foukat svěží vítr a kapitáni svých kocábek se pomalu vrací do přístavů. Někteří už zakotvili a uživají si radovánky, které přináší bezpečí přístavu, jiní jsou stále na širém moři, ale navázali s domovskou základnou kontakt. Doufám, že to nebude trvat dlouho a všichni se setkáme na našem novém TS. Začal bych asi u sebe, jelikož jsem na nějakou dobu byl mimo. Měl jsem k tomu hlavně dva důvody. Jeden jsem vysvětlil v únorovém článku. To jsme si s Romanem vysvětlili a jedeme dál, občas to prostě chce víc času. Druhý důvod byly neshody ve vedení, ten byl delšího charakteru, kdy jsem v sobě dusil neshody s lídrem ohledně vedení a fungování klanu. I tady se našlo řešení v podobě konverzace na dané téma. Jen se muselo počkat, než se vychřice přežene. Opustil jsem klan, abych donutil členy o vnitřních problémech mluvit a aby mi lídr věnoval víc pozornosti. Jestli to splnilo účel, těžko říci, nicméně jsem si hodně odpočinul, a to jsem potřeboval. Dost o mně, klan opustilo více lidí, ale jak jsem psal na začátku odstavce, začíná se vyjasňovat a to je dobře! Bohužel opět došlo na vyhazování. Klan opustil po dohodě Cookyclea1. Tady bych jen napsal, že jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Na druhou stranu jsme získali členy, kteří s námi už nějakou dobu hrajou a včera byli oficiálně vyraženi na naše stránky, vítám Gougara a iLLiCita. Pokud všechno půjde jak má, zanedlouho se přivítáme s dalším aktivním hráčem. Ten sice nesplňuje požadavky na věk, nicméně ukázal a dokázal, že může být přínosem do našeho klanu. Jak vidíte, změn je dost, ale hlavní je, že hrajeme! Co se týče struktury velení, vedení, víte, že na tohle si moc nepotrpíme. Lídr je nadále Oucher13, dokud neumře, nebo se nenajde lepší. Strážce citadely na hrb dostal Pisi17 a k ruce mu je Tommy. Nadále platí, že aktivitě se meze nekladou, a pokud má někdo dobrej nápad, či něco na srdci, ať vstane a promluví, nebo navždy mlčí. Nadále bych chtěl popřát Gogimu i jeho ženě k narození syna! Hlavně zdraví, zdraví a ještě jednou zdraví ať provází vašeho syna! Třeba další rytíř! Někdy se zastav na ts, rádi tě uslyšíme. 

Technické zázemí  klanu

Už jsem zde zmínil, že klan má opět svůj komunikační systém, kde můžeme bezproblémů fungovat. Heslo i IP je na fb v chatu, nebo se zeptejte kohokoliv z aktivních hráčů. Dále TS je i na webu, takže se nebojte a klidně se podívejte. I na stránkách se začlo pomalu pracovat, takže zde najdete i nově založené "Užitečné stránky", kde si jednoduše rozkliknete stránku, kterou potřebujete. U profilů se nově oběvily statusy, který nám pomůžou rozlišovat odpočívající a aktivní hráče, do budoucna by se tam mohly oběvit i ikonky některých her, abychom věděli, kdo co má, nebo hraje. Inovace jsou, jen to chce trpělivost, přátelé. Dále bych chtěl do našeho kalendáře událostí zařadit narozeniny členů, zase by to trošku sblížilo naše hraní a kalendář by nebyl tak prázdný. Další položkou by mohlo být oznámení srazu. Každoroční sraz rytířů, který by se tento rok konal ve městě králů, v Praze. Už máme i předběžné datum, které je stanoveno na konec měsíce června. A máme i nástřel aktivit, které by se skládaly z návštěvy herny s barem Re-load a večerním zkouknutím nového biáku ze světa her "Warcraft". Máme na to dva měsíce, takže není moc času na zbyt, pomalu přemýšlejte, kdo by měl čas, aby se zabůkoval nocleh a místa. Vyčerpávající infromace ohledně klanu, jdeme dál.

Hraní klanu

Po dlouhém čekání na hru snů, která by sjednotila klan, se toto vyvrcholení neuskutečnilo. Hodně nadějí se vkládalo do hry na hrdiny The Division. Je to určitě dobrá hra, ale ne pro každého. Proto dost lidí zůstalo u svižné akce R6: Siege. Dále se nám zachtělo podívat se do historie a hodně lidí si pořídilo strategii Age of Emipres II HD, tuhle pecičku z konce 20. století nemusím představovat. Jak to tak vypadá, her je mraky, ale těch dobrejch je opravdu málo. Hraje se a to je hlavní. Již koncem května se na nás chystá DLC do hry R6: Siege. Dva agenti a jedna mapa by mohla tuhle hru trošku okořenit. Do budoucna se můžem těšit na hry jako je DOOM, Homefront: The Revolution, Total War: Warhammer.

Na závěr bych se chtěl všem čtenářům trošku omluvit za náhlý odchod. Těším se na úspěšnou spolupráci. Brzy naviděnou.

Čest